I am raw html block.
Click edit button to change this html

آموزش مهارتهای ارتباطی ملکی

به نام خداوند خوبی و زیبایی و سودمندی. به نام آنچه که بهتر است و بهترین است.

 

به وب سایت آموزشی مهارتهای ارتباطی خوش آمدید .

من نادر ملکی مشاور و مدرس مهارت های ارتباطی هستم.

 

داستان زندگی من

گذشته من سرشار از خشم و ضعف در برقراری ارتباط بود، به طور ذاتی من مردی پرخاشگر و ضعف در اعتماد به نفس بودم و هرگز توان صحبت کردن در جمع را نداشتم .در جامعه فعلی شخصی موفق به پیشرفت و کسب موفقیت در زندگی خواهد شد که توانایی ارتباط با دیگران و صحبت موثر در جامعه را داشته باشد .بنابراین من در گذشته در محل کارم با دوستانم با خانواده‌ام با همکارانم و همسایه ها، نمی توانستم ارتباط موثر برقرار کنم.

 

تصمیم به تغییر

از این وضعیت خسته شده بودم برای همین موضوع را با یکی از دوستان بزرگ و فرهیخته هم در میان گذاشتم به ایشان گفتم جناب آقای شیرازی نمیدانم چرا مردم چشم دیدن من را ندارندباید چی کار کنم ؟گفت آقای ملکی اگر دیدید شما با یک نفر مشکل دارید بدونید که مشکل از اونه نه شما اگر دیدید با دو نفر مشکل دارید یکم به خودتان شک کنید اگر دیدید  با همه مشکل دارید بدونید مشکل از ارتباط و رفتار شماست. بعد از صحبت های دوستم متوجه شدم که رفتار من چقدر دارد جلوی پیشرفت مرامیگیرد من با همه آدمها که هر روز در ارتباط بودم یک جوررفتار می‌کردم در صورتی که هر کسی یک تیپ و یک شخصیتی دارد .پس به دنبال این بودم تا دلایل اختلاف و تعارضاتم را با دیگران پیدا کنم .تا اینکه با ابزار قدرتمند Discو مهارت‌های ارتباطی آشنا شدم. در دوره‌های حضوری و غیرحضوری شرکت کردم ، کتاب‌های زیادی را مطالعه کردم ،روی خودم کار کردم، قدم به قدم همان کاری که من از شما می‌خواهم. وقت می‌گذاشتم تمرین می‌کردم و در ذهنم با این تمرین ها کار میکردم و کم‌کم گشایش درارتباط و زندگی من رخ داد .و من توانستم بر دیگران تاثیر بگذارم و بر آنها نفوذ پیدا کنم. و آرام آرام خداوند به من نشان داد که چگونه می توانم زندگی ام و کارم را از نوع خلق کنم .و الان که در خدمت شما هستم به لطف خدای مهربان به هر آنچه خواسته ام رسیده ام.

 

انسان های موفق

 هرچند که انسان موفق کسی است که وقتی به هدفش می‌رسد هدف دیگری را دنبال کند. چرا که چون به دریا می توانی راه یافت سوی یک قطره چرا باید شتافت .این شگفتی سبب شد علاقه‌ من به حیطه سخنوری و مهارت‌های ارتباطی شدت بیشتری پیدا کند .تصمیم گرفتم این مسیر را با جدیت بیشتری ادامه داده و آموزش‌های به ظاهر سخت و دشوار این حوزه را در اختیار دیگران نیز قرار دهم .مطالب این وبسایت به شماکمک می کند تا در کمتر از پنج دقیقه در قلب و ذهن مخاطب خود نفوذ کنید ،زندگی خود و دیگران را ارتقا دهید .من نادر ملکی به شما همراهان عزیز قول میدهم در توان خود هر ایده ای که به یادگیری شما کمک کند در این حوزه به کار گیرم. در این راستا خوشحال می‌شوم اگر پیشنهادی برای بهبود این روند دارید با ما در میان بگذارید .شما می توانید از طریق تماس یا ارسال پیام با شماره 09123666198 با ما در ارتباط باشید .و در صفحه اینستاگرام  nadermaleki.irمارا دنبال کنید.